RAŽOŠANA – Lagron
lv
lv en de ru

RAŽOŠANA
Thermal insulation and tin bending

Siltināšanas darbu veidi

Sausā atklātā ieklāšana(uz horizontālam virsmām)

Sausā atklātā siltināšanas metode tiek izmantota horizontāliem bēniņiem, starpstāvu un cokola pārsegumiem, kā jaunajā celtniecībā, ta arī papildsiltināšanā jau eksplautējamā objektā, piemēram pie rekonstrukcijas. Materiāla padeve notiek ar šļūteņu palīdzību, klājas uz virsmas un tiek izlīdzināta līdz vajadzīgam biezumam.

Sausā iepūšana dobumā(ierobežots apjoms)

Sausā iepūšanas metode douma tiek izmantota horizontālo, slīpo un vertikalo virsmu piepildīšanai. Tādā veidā siltina mansardes frontonu un slīpā jumta segumu, sienas, kas apsūtas ar ģipškartonu; tiek veikta skaņas izolācija starpistabu karkasa starpsienās, un jau pašā sākumā nesiltināto, iešūto no abam pusēm pārsegumos.

Mitrā līmējošā ieklāšana(uz atklātām vertikālām, slipām griestu virsmām)

Mitro metodi izmanto atklātās un horizontālās konstrukcijās, piemēram, ēku fasāžu siltinašanai vai skaņas pārtverošām virsmām sporta zālēs, kinoteātros un muzikālajās studijās. Materiāls pilnīgi piepilda siltāmo apjomu, apņemot visas konstrukcijas un komunikācijas, tai skaitā arī elektroinstalācijas, ūdens un apkures caurules.

Skārda locīšanas darbi

SIA “LAGRON” piedāvā nomērīt, izgatavot jums ar labako aprīkojumu Daugavpilī, kā arī piegādāt, un uzstādīt notekcaurules, teknes, jumta elementus, lāsenes, stūrīšus, vējdēļus, sateknes, kores elementus u.c. no kŗāsota un cinka skārda, alumīnija, vara un cinka titāna biezumā līdz 0,7mm.

Mums uzticas, jo:

  • mēs strādājam apzinīgi
  • mēs veicam darbus kvalitatīvi
  • mēs cienām mūsu klientus
  • mēs cenšamies nepaaugstināt cenas
  • Strādājot ar klientiem, mūsu kompanija izmanto individuālu pieeju, veic nestandarta pasūtījumus, kā arī mūsu pakalpojumu klāsts vērsts uz sadarbības nostiprināšanu un paplašināšanu.
    Mūsu mērķis – kvalitatīva skārda locīšanas darbu izpilde, kā arī ilgtermiņa un abpusēji izdevīga sadarbība

    Mēs būsim priecīgi, redzēt jūs kā mūsu cienījamu klientu!