TEHNIKA
Ir nepieciešama tehniska bāze

Tehnika

Bobcat T 870 (2011.g.)

Mini iekrāvējs Bobcat T 870 ir daudzfunkciju mašīna, kura projektēta ātrai un efektīvai dažādu spektra darbu izpildei. Galvenais tās pielietojums ir liela apjoma kraušanas-izkraušanas darbi. Bobcat T 870 var izmantot rakšanas darbos, reljefa tīrīšanai un līdzināšanai, asfalta un betona seguma noņemšanai, grunts sablīvēšanai, tranšeju rakšanai un daudziem citiem darbiem. Tam ir augstas manevrēšanas spējas. Īpaši spēcīgs stumšanā, līdzināšanā. Ideāls risinājums mitrās vietās, ātrs darba izpildē, uzlādēs jebkuru automašīnu ātrāk kā ekskavators vai frontālais iekrāvējs. Tam var piekabināt visplašāko uzkabes sortimentu.


Bobcat S 220 (2005.g.)

Bobcat S 220 ir mini iekrāvējs. Tā kompaktie izmēri ļauj to izmantot vietās, kur būvniecības tehniku ar lielākiem gabarītiem izmantot nevar. Piemēram, būvlaukumi ar ierobežotām pārvietošanās iespējām, darbs nojaukšanas un būvgružu zonās, iekraušanas – izkraušanas darbi. Vispieprasītākā Bobcat S 220 izmantošana ir tādos gadījumos, kad ierobežotos laika termiņos vajag veikt milzīgu darba apjomu. Tam ir augstas manevrēšanas spējas, kas ir ļoti svarīgi mūsdienīgajos būvlaukumos. Visvairāk pieprasīts tas ir tādās nozarēs, kā būvniecība, komunālā saimniecība, mežsaimniecībā.


JCB 4CX (2013.g.)

JCB 4CX iekrāvējam-ekskavatoram vienmēr ir ideāla iekraušanas un rakšanas veiktspēja. Kombinētais āmurs un divvirzienu palīg kontūri nodrošina vienkāršas un divkāršas darbības hidraulisko plūsmu, kas ļauj izmantot visdažādākos JCB papildus piederumus. Tas palielina mašīnas daudzpusību, ļaujot plašāk izmantot papildus piederumus, kas palielina produktivitāti un sniedz plašākas izmantošanas iespējas.


JCB JS175W (2012.g.) un JCB 175W (2004.g.)

Optimālas efektivitātes panākšanai uzlabotajai pārvaldības sistēmai (AMS) ir četri darba režīmi: automātiskais — automātiski pārslēdzas starp ekonomisko un maksimālo jaudu, lai iegūtu nepārspējamu efektivitāti un jaudu, kad tā ir nepieciešama; ekonomiskais — nodrošina maksimālu degvielas ietaupījumu viegla darba apstākļos; pacelšana — regulē plūsmu un spiedienu, lai iegūtu vienmērīgu un jaudīgu pacelšanas veiktspēju; precizitāte — nodrošina vienmērīgu, atsaucīgu veiktspēju.


3230 Fastrac

JCB izstrādātā un ražotā P-TRONIC ir 24 pārnesumu daļējas jaudas pārslēgšanas transmisija, kas ļauj iegūt ātrumu līdz 65 km/h un nodrošina katram lietojuma veidam atbilstošu ātrumu.n6 jaudas pārslēgšanas pārnesumi ar 4 diapazoniem nodrošina vienmērīgu, strauju augstāka vai zemāka pārnesuma ieslēgšanu atbilstoši slodzei, bet daudzplākšņu, eļļā iegremdētais slapjais sajūgs nodrošina plūstošu, pakāpenisku piedziņas ieslēgšanu bez sajūga pedāļa izmantošanas.


Manitou MT 1436


Mercedes-Benz Sprinter 313 (2004. g.)

Darbinieku un materiālu transportēšana uz objektiem


Mercedes-Benz Sprinter 411 (2000. g.)

Darbinieku un materiālu transportēšana uz objektiem


Volkswagen Crafter (2007.g)

Darbinieku un materiālu transportēšana uz objektiem


Volkswagen Crafter (2009.g)

Darbinieku un materiālu transportēšana uz objektiem